אירועי חברה

IMG-20200204-WA0009.jpg

ימי גיבוש

מַעֲשֶה בְּ הוא מקום מושלם לאירועי החברה שלכם: ימי גיבוש, ישיבות צוות והנהלה, הכשרות, סדנאות, כנסים, מפגשי עבודה באוירה שונה, הרמות כוסית, אירועים חגיגיים.


שילוב של קולינריה איכותית, תכנים ייחודיים, תרומה לקהילה, ובראש ובראשונה מפגש אנושי מיוחד במינו עם הצוות הכי שווה שיש, אנשים עם וללא מוגבלות, והכל בתוך בית כפרי, מוקף גינה קסומה.


בתוך הבית:

הסלון שלנו יכול לארח עד 50 איש בישיבה סביב שולחנות, ו 60 באירוע סטייל קוקטייל.


מחוץ לבית:
מלפנים יש לנו שטח נרחב עם נוף נהדר שבמרכזו כיכר. מתאים לאירועי חוץ והפנינג של עד 200 איש.
בחצר האחורית שלנו, דשא ירוק, סוכת גפנים, ונוף הרים. ניתן לארח עד 100 איש, בשעות הבוקר ואחר צהריים. בערב נשמרתמנוחת השכנים. 


יש לנו גם פינת מדורה. מתאימה לאירועים אינטימיים יותר של עד 25 איש במעגל של חום.


לינה במקום:

בבית  3 חדרי שינה, בכל אחד 3 מיטות קומותיים, חדר שירותים ומקלחת צמוד לכל חדר, וערמה ענקית של מזרונים., ניתן לשלב במקום פעילות קבוצתית עם לינה.


בכל אירוע הבית שלנו מתלבש בחליפה, בצבעים ובאווירה  שמתאימים לו.
המיקום שלנו אידיאלי, במושב אבן ספיר, רגע לפני הכניסה הצדדית לירושלים. נוח מאוד להגעה הן מירושלים והן מאזור מטה יהודה, בית שמש, מבשרת, מודיעין ומרכז הארץ.


חניה מצויה בשפע 


הבית המקום נגיש לאנשים עם מוגבלות 

ימי התנדבות:

קבוצות הרוצות לחוות את חדוות ההתנדבות, מוזמנות להגיע אלינו. ביום שכזה תסייעו לנו לשמור על הבית שלנו יפה ומטופח, נעבוד בגינה, נשפץ רהיטים, ננקה את החורשה ליד. עבודה מספקת ומלאת הנאה, מלווה בהסבר על פעילות העמותה, המיזם, והכרות עם צוות המיזם. יש גם אפשרות לפרוייקטים ייחודיים, הקמת גינת תבלינים, כמו בניית סוכת גפנים, בניית ספסלי בוץ במתחם המדורה שלנו ועוד
 

אנחנו רוצים לעשות אצלכם אירוע!