קבוצת הגיבורים

מספר: נמרוד

ביום הראשון , קצת עייפים מהשעה המוקדמת, נסענו מהבית הצפוני היישר למרינה בתל אביב ובליווי של מתנדבי אתגרים יצאנו אל הים.

חמש סירות בים הגדול.

הבחילה וההקאות שהיו לנו היו בהחלט ספתח מאתגר...

בשעות הצהריים הגענו לבית הגלגלים בהרצליה והתמקמנו בחדרים. כל זה עשינו די בזריזות כי בשש כבר הגיעו אלינו צמד נחמד לתת הרצאה על יפן ולבשל לנו את ארוחת הערב היפנית הראשונה בתולדות המחנה. מפה לשם הבנו ש״קוואי״ זה לא רק להיט חמוד של סטטיק ובנאל תבורי אלא גם הערך היפני שמשמעותו חמידות.

ביום השני למחנה נסענו לבריכה העירונית בהרצליה לבוקר של כיף ומלחמות מים. בערב ארגנו בשלוש שעות מה שלזוג לוקח לפעמים שנה - חתונה. בל נשכח את מופע הבכורה של נילי שלנו שהיא ממש כוכבת עולה.

בשבת היה יום רגוע שנגמר בסדנת הכתיבה המופלאה של נימי.בראשון בבוקר יצאנו לאברהם הוסטל בלב תל אביב כדי לצפות בסרט "איך מסמנים אהבה". הסרט התיעודי מספר על אדם שרק רוצה להיות אבא ונתקל בבעיות והתנגדות בסביבתו. אחרי הסרט פגשנו את גיבורו בלווי ותיווך הבמאית. זאת מפני שאם לא הזכרנו מדובר באדם חירש. מהמפגש יצאנו עם ההצעה הנהדרת- ״אל תוותרו לעולם״.
במהלך המחנה נפרדנו מהמדריכים שמעון ולימור שלוו אותנו תקופה ארוכה, והתבשרנו שחברתנו מעיין צין נכנסה לרשימת 20 בני הנוער המשפיעים בישראל . כבוד.

בערב האחרון, אחרי הרבה ציפייה והתרגשות, סוף סוף קרה הדבר שכולנו חיכינו לו - נסענו לישוב שערי תקווה, לאירוע של המועצה האזורית שומרון, שאירחה אותנו במופע סוף הקיץ שלה. זכינו לראות את מירי רגב בהופעה חייה ואנחנו בשורה ראשונה, אה כן גם חנן בן ארי ועומר אדם היו שם לחצי שעה כל אחד...

ביום האחרון התפנקנו בארוחת צהריים מפנקת וטעימה במלון ראמדה בנתניה ואפילו פגשנו את מנהל המלון בכבודו ובעצמו. סיום המחנה היה ממש 'מעיף'- כל מי שרצה זכה לרחף במצנח הרחיפה של יוסי מדריך הצניחה התותח שהתנדב לעשות זאת.
לסיכום - היה בהחלט מחנה חלומי!