קבוצת הטיטאנים

מספר: אנדי

יומני היקר, הגיע הזמן שאספר לך איך חוויתי את הקייטנה שעברתי השנה עם קבוצת הטיטאנים. עכשיו כשאני מסתכל על המחנה בעבר, אני חושב שהתוכנית והביצוע שלו היה טוב בערך כמו המחנה הקודם ואולי אפילו יותר. אבל בתחילת המחנה, היו רגעים שבהם פחות הצלחתי ליהנות. האחראי לזה הוא אני, במקום לתת צ'אנס למחנה הייתי עסוק בלהשוות אותו לקייטנה של שנה שעברה. במקום ליהנות מהגלישה בגלים בים, התגעגעתי לפעילות הקיאקים שהייתה באותו מקום בשנה שעברה בגלל פחד ליפול מהגלשן בהתחלה. במקום לשמוח על המתגברים המדהימים שבאו, התגעגעתי לקודמים. וכמו שאמרתי, עכשיו כשאני מסתכל אחורה, היה כיף לגלוש, לתפוס גלים היה אחת הפעילויות היותר טובות, חניך אחר אמר שהגלישה הייתה אחד מהדברים שהפכו את המחנה לשבוע של התנסות. חוץ מזה, אהבתי את המתגברים החדשים, וחלק מהמתגברים אמרו שהם נהנו אתנו ושהם רוצים לשמור על קשר.

כששיתפתי את אחד המדריכים בהשוואה שלי, הוא אמר לי שלא כדאי להשוות כי אי-אפשר לשחזר אף חוויה. הוא גם אמר לי שהיה לו חשוב ליהנות מהמחנה למרות תחושת הפרידה שהייתה לו משום שזה היה המחנה האחרון שלו כמדריך. יום למחרת היה היום האחרון של הקייטנה, החלטתי ליהנות ממנו ולוותר על התחושה המבאסת של הסוף.


בסופו של דבר הייתה חתיכת קייטנה שווה!!! דבר האחרון שאני רוצה להגיד לך הוא שאחרי המחנה הבנתי עד כמה אני מחובר לטיטאנים. חלק אמרו שהמחנה הזה היה שלב בחיבור לקבוצה. למרות שאחרי המחנה לא הרגשתי שינוי משמעותי, ככל שהזמן עובר אני מרגיש יותר מגובש. אחרי מעל 4 שנים אני מרגיש לגמרי מאוהב בקבוצת הטיטאנים.