קבוצת קדברה


מספר: אורי המחנה הראשון שלנו היה ממש כיף!

התחלנו בבריכה, כולם קפצו פנימה והייתה מלחמת מים ענקית. אח"כ נסענו לסינמה סיטי, מקום שהיה כיף לבקר בו, צפינו בסרט עם פופקורן ושתיה, ומשם המשכנו לבית הגלגלים לערב פיצות ומשחקים!

ביום השני השכמנו קום ונסענו למכמורת, למקום שנקרא באנגלית CAMP KIMAMA (או בעברית – מחנה קימאמא) שהוא בעצם מחנה שמגיעים אליו ילדים ובני נוער מכל העולם! גם את היום הזה התחלנו במים. עשינו קיאקים וזה היה החלק האהוב עלי של היום. אני מאד אוהב להיות בים ומקווה שנעשה את זה עוד הרבה.המשכנו לעוד פעילות עם הנערים והנערות של מחנה קימאמא והם אירחו אותנו לארוחת צהרים נפלאה. המשכנו לבית הגלגלים למנוחה קלה ובערב צבענו בעצמנו את חולצות המחנה שלנו (בצבעי טיי-דיי). למען האמת, חשבתי שהמחנה יהיה ארוך מידי, אבל הוא היה ממש כיף. נהניתי לטייל במקומות שונים. כל יום היו המון פעילויות מגוונות והלוואי וזה היה ממשיך יותר זמן.

בשבתות אנחנו שומרים שבת ולא יכוליםם להשתמש בחשמל ומה שהיה כיף במחנה שיכלנו לשיר ולרקוד ולשמוע מוזיקה. השיר המושמע ביותר היה

“Comme Ci, Comme Ca!”

אני יודע שיש עוד שבתות בשנה הבאה אבל אני כבר לא יכול לחכות לקיץ הבא!
ומילה ממקס המדריך:

המחנה היה הצלחה מסחררת, כל החניכים הגיעו קצת עייפים ולחוצים להעביר שלושה ימים רחוקים מהבית והמשפחה שלהם, אבל מהרגע שקפצנו כולנו לבריכת נורדאו בהרצליה, התמסרו כולם לחוויה ונהנינו מאד להיות ביחד.

אפילו ביום האחרון של המחנה שהיה "יום בית" (מה שאומר שהיינו כל היום בבית הגלגלים), היה לנו אדיר. היה מדהים עבורי לראות כמה הם נהיו עצמאיים במהלך שלושת הימים שלנו יחד. הם לקחו על עצמם אחריות ומשימות ועזרו בהמון דברים, שבדרך כלל הם לא עושים בעצמם. בבית הגלגלים יש להם הזדמנות להיות מי שהםם באמת, ובמחנה הזה הייתה לי הזדמנות לגלות אותם, כמו שהם כפר יודעים שהם באמת: יצירתיים, מלאי תשוקה, וכמובן... ילדים!