קבוצת קלאסה


בחמישה ימים הספקנו לישון בין דבורים ויתושים, לעשות שתי מסיבות, להיות פעמיים בבריכה, להכין שוקולד, לאכול אינסוף ארוחות מפנקות ולצבור חוויות שיישארו איתנו זמן רב!את מחנה הקיץ השנה עשינו בצפון הארץ, באזור הגליל העליון. התחלנו ברגל ימין, במסעדת שף מפנקת, ומשם המשכנו לפארק הירדן - לפעילות מגניבה עם חיילים – ו'פויקה' כארוחת ערב. אבל אל תחשבו שאנחנו כאלה מפונקים. בלילה, התמודדנו עם נחילים של דבורים ויתושים, ממש שינה בג'ונגל.

בבוקר השני של המחנה נסענו לדגניה, לחוות שוקולד נדירה, והכנו בעצמנו תבניות טעימות. זהירות, עלית, מאחורייך. משם המשכנו היישר לבריכה בעמיעד, שם שחינו, שיחקנו, השפרצנו הרבה מים אחד על השני ואחרי שהתעייפנו, נסענו למחניים. בכל זאת, צריך גם לישון קצת.

את הסופ"ש התחלנו בפעילות מדיטציה מרגיעה בשישי בבוקר. אלא שאז, הקצב התחיל לעלות והיה קשה לעצור אותנו. הצהריים עברו בקצב מסחרר, תודות לדיג'יי משלנו, במסיבה שכללה הרבה לק, שאותו מרחו גם הבנים. בשבת סיכמנו את התהליך שעברנו כל השנה, ובין לבין נהנינו מארוחות של קייטרינג מוצלח במיוחד. האמת שאפילו קצת הגזמנו, כי במוצאי שבת "פירקנו" גם שמונה מגשי פיצה.

היום האחרון נפתח בארוחת בוקר ייחודית – פיצות ופיתות עם זעתר, שנאפו עבורנו בטאבון. אחרי שהתפוצצנו, נסענו לבריכה שבה עשינו תחרויות מגניבות, וקינחנו בארוחה.
בבית הגלגלים בהרצליה חיכתה לנו הפתעה – מסיבת Full Moon שבה ציירו עלינו בצבעים זוהרים, שניתן לראות רק בעזרת אור אולטרה סגול.


הבעיה היא שבחושך, עם עצמנו, קצת התבאסנו. למי יש כוח לחכות עכשיו שנה שלמה למחנה הבא?