קבוצת קרוקודילים

מספרים: ראובנה אמנו (פיית הקייטנה) וניסן ראביס

"איפה המזוודה שלך? ארזת הכל? בוא נבדוק".

"איפה המזוודה שלך? ארזת הכל? בואי נבדוק".

שילת הולכת לה עם דפי הציוד ומוודא לה מול החניכים שיש להם הכל בלחש ונועם.

מהצד השני ההפך הגמור מלחש ונועם

"ת'מזרונים!! ת'צידניות!!! איפה הירקות?! ומה עם זה! וזה! וזה! אה ותביא גם את זה!!!".

לילוס אחראית הלוגיסטיקה יורה הוראות לכל עבר, רובן פוגעות בשחף, ע. הלוגיסטיקה שמתרוצץ ומתרוצץ ומתרוצץ.

8:00 בבוקר יום רביעי. אחד באוגוסט. בית הגלגלים הרצליה. קבוצת הקרוקודילים מתכוננת לצאת למחנה הקיץ השביעי שלהם.

שבע בום! ובום היה!

התחלנו במשרדי גוגל בתל אביב, שם למדו כולם על הדרך שבה החברה מסוגלת לעקוב אחרי כל מידע של כל אדם והיכולת שלה להשתלט על העולם בעוד 10 שנים פלוס מינוס. היו שעתיים מאוד מעניינות ומפחידות.

ומשם ישר לבריכה בטל שחר. לעוד שעתיים מעניינות ומפחידות רק בצורה אחרת, כולם רטובים, כולם מחוייכים, זוגות זוגות קרוקודילים מאושרים. מרימים את המורל את מפלס המים ואת לחץ הדם של אופיר ודר.

ואיזה דרך יש לקנח אחרי רטיבות שכזאת?


כמובן שבחולות הרי ירושלים, היכן שארץ בראשית, שפתחו את ידם וספרי התורה שלהם והעניקו לקבוצה אירוח הנע בין הישן לחדש תוך כדי שמירה על נועם ורוך.

וכל אלו רק ביום הראשון.

בנוסף היו לנו : סדנאות יצירה, סדנאות קפוארה, סדנאות סיפורת, סנדאות שינה, סדנאות התעוררות, סדנאות לבניית סדנאות


ו...

ביקור בבית הנשיא, כי אין על בית הנשיא, סיבוב בגינה, שיעור של מוריה לרגע, הרבה פסלים וירוק. לומדים על ההיסטוריה של מדינתנו ומי שנשא אותה.

ולסיום מופע קסמים דינמי בזמן על האש בתוך בריכת ניל"י. טירוף חושים אמיתי. וכל זה מתובלן בבר שייקים אקטיבי ותחרות שתייה שדוחפת את חוש הטעם הריח והשמיעה לקצה.

לסיום מחנה הקיץ, חזו חברי הקבוצה והוריהם בשידור חוזר של תוכנית הערב של עופר בו התארחו בת אל וראובנה, חברות הקבוצה. הן סיפרו ושרו לנו כל אחת בזמנה ודרכה על מעללי הקבוצה במחנה ובכלל בשנה. קשה היה למצוא עיניים יבשות ולחיים רפויות בקהל. וכך בחיבוקים ונשיקות, סרטים ושירים נפרדו פעם נוספת חברי קבוצת הקרוקודילים, אחרי חמישה ימים מלאי רגש ואקשן.נתראה בשנה הבא קרוקודילים יקרים! היו שלום.